Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szédülök ha felállok...

Nagyon szédülök ha felállok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon berugtam és miután felkeltem reggel még mindig részegnek éreztem magam, most pedig szédelgek és az ájulás kerülget ha felállok. Vki tanácsot adni?
2008. máj. 25. 18:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Ortosztatikus hypotoniának hívják, igyál sok folyadékot, mert egy kicsit ki vagy száradva! De ne alkoholt! :)
2008. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg ma még nem is ittam köszi
2008. máj. 25. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen sok folyadékot igyál, esetleg citrommal, az enyhíti a másnaposság tüneteit (a citromfagyi is jót tesz). Egyébként nem szedsz valami idegrendszerre ható gyógyszert (nyugtató, altató)? Ezek ugyanis alkohollal együtt sokszorosítják a tüneteket, pl. a szédülést.
2008. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csak macskajaj, elmúlik! igyál sok ásványvizet. Én suliba mentem másnaposan másfél liter vízzel:):)
2008. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!