Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyerekkorom óta rendszeresen...

Gyerekkorom óta rendszeresen fáj a fejem heti gyakorisággal, legtöbbször migrénesen. Többféle gyógyszert is kipróbáltam már, eddig a Quarelin volt a leghatékonyabb, viszont nem szeretnék mindig gyógyszert bevenni, ha rosszul vagyok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, ne csak a gyógyszereket kapkodd. A fejfájás az csak egy tünet, és nem biztos, hogy a fejedben van a baj. Régen nekem is sokat fájt a fejem és kiderült, hogy szívritmus zavarom van, az okozta. Évek óta szedek betalocot és azóta egyszer sem fájdult meg a fejem. Nem azt mondom, hogy neked is ez van, csak arra akarok utalni, hogy lehet egyéb más olyan oka, amire nem is gondolsz és más kezelést igényel. De hallottam már olyanról is, hogy valakinek állandóan fájt a feje és egy vizsgálat során kiderült, hogy vattaszösz volt mélyen a fülében.
2012. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kivizsgáltatod magad az nem fog ártani. De engem 7 éves korom óta több örvös is kivizsgált, kórházban is feküdtem a migrénes fejfájásaim miatt, nem találtak az ég világon semmit.

Én sem szeretnék bevenni gyógyszert ha rosszul vagyok, de ha nem veszem be akkor még rosszabbul vagyok, és akkor már csak az injekció segíthet.

Én egy ügyeleten kikötött éjszakán találkoztam egy ideggyógyásszal, ő mondta, hogy létezik egy gyógyszer, amit ugyan szedni kell egy hónapig, de megszünteti a panaszokat. Kérj beutalót a háziorvosodtól az ideggyógyászatra.

2012. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleget iszol, meg van a napi 2 liter folyadék?
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 annyone válasza:
A gyakori fejfájás hátterében szemprobléma is állhat. Lehet, hogy nem megfelelő dioptriájú a szemüveged...
2012. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aischd válasza:
Ismerős küzdött hasonló problémákkal. Az ő esete olyan szempontból érdekes, hogy nem gyógyszer oldotta meg a problémát, hanem egy pszichológus. A fejfájás csak mint tünet jelentkezett egy lelki problémából kifolyólag.
2012. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Keresztanyámnak is nagyon erős migrénje volt, ő most homeopátiás gyógyszert szed rá, amit orvos írt föl, azóta csak nagyon ritkán jön elő!
2012. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nyanyus81 válasza:
Én is azt tudom tanácsolni, hogy mindenképp fordulj orvoshoz, mert nem játék a migrénes fejfájás! Egyébként nekem is pár évvel ezelőtt rendszeresen fájt a fejem, és elmentem szemészhez, ami sokat segített, mert amióta szemüveges vagyok lényegesen kevesebbszer van fejfájásom
2012. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TutiPiri69 válasza:
szerintem a nyakból amputálás segíthet a problémádon!
2012. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!