Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a tüdőmmel? 17L jobb...

Mi lehet a tüdőmmel? 17L jobb oldali fájdalom, szúró érzés.

Figyelt kérdés
Szeptember elején nagyon csúnyán megfáztam Erdélyben. Sokat köhögtem, több gyógyszert is felírtak. antibiotikum, ventolin, antrovent. Lassan itt a december, de még mindig előjön ez a görcsös fullasztő köhögés. Sokáig zöld valamiket köpködtem mert feljött a torkomba. :S Ma reggel felkeltem és egész nap fáj a jobb oldalon a hátam és a tüdőm. Ha nagy levegőt veszek, és sóhajtok nyom, szúr valami. Mi lehet ez? :/ ennyire elhúzódott még a szeptemberi betegség? Elmenjek orvoshoz, vagy majd egyszer csak elmúlik? Volt valakinek hasonló?

2012. nov. 26. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz ezzel újra, meg kellene ezt röntgeneztetni.Mégis csak fél oldali tüneted van, szövődményként jelentkezhet gyulladásos maradvány.
2012. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de szerintem tüdőgyulladásod van/volt, és ez nem múlt el teljesen, mindenféleképpen menjél el a házi orvosodhoz holnap, mert valami bajod lehet, ha már zöldeset köpködsz!

Jó búlást!

2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!