Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem? Mikor...

Mitől fájhat a fejem? Mikor melyik részen fáj. Van úgy hogy belenyilal, de olyan is előfordult már, hogy nem fájdalom, hanem valami furcsa érzés jött elő.

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle oka lehet. Ezt csak orvos tudná megmondani. Vagy ő sem.

Én évekig jártam kivizsgálásokra, a végén már az országos idegsebészeti intézetbe is, de sehol nem tudták megmondani, mitől lehet. Gyógyszerek nem, vagy csak nagyon gyengén használnak.

Végül arra jutottak, hogy ez migrén, ez csak úgy van, nem lehet vele semmit tenni, éljek így, viszlát!

Mostanában már máshogy fáj, nem mindig ugyanott, ugyanúgy. Van, hogy a fejem csak egy kicsit fáj, de olyan érzésem van, mintha a szivem csak "félgázon" működne, kapkodom a levegőt, rosszul vagyok. Van hogy hasogat.

Szóval menj el dokihoz, hátha megtalálja az okot.

lehet akár rossz gyomorműködéstől, rossz gerinc rendeződéstől, romló látástól, kevés folyadék felvételtől, stb.stb.stb

2012. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:)
2012. nov. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!