Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden este rosszul vagyok....

Minden este rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este belázasodok,fáj a fejem,hányinger de ez másnak reggelre elmúlik. aztán este újra rosszul leszek. ez már 1 hete van és nagyon rossz. szedek c-vitamint,b6-ot,magnéziumot és még multivitamint is . túlzásba nem viszem mindegyikbôl napi 1et szedek be ahogy levan írva a leírásba . nemtudom mi lehet a bajom .. szerintetek? 15/L Ja és amugy nem menzesz miatt van !
2012. nov. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami bajod biztosan van, és nem hangzik túl jól a leírtak alapján. Most tippeket és jó tanácsokat adhatunk, de tényleg van értelme? Ha még nem voltál, nem lenne érdemesebb orvost látogatni?
2012. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálásra van szükséged tetőtől talpig, mert csak így lehet kideríteni mi bajod van!
2012. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Velem is kb ez van. De nekem a tüntetek a hidegrázás, és hányinger ( még 1x sem hánytam) kb 3 hónapja van ez és olyan5 óra körül kezdődik. Nagy az étvágytalanságom és ha járni kezdek, vagy fekvőhelyzetbe teszem magam az ágyon , akkor rendesen elkezd koncentrálódni az az érzet, hogy a torkomban van valami. Egyszerűen bűnrossz érzés, minden éjjel ez van. Az egyetlen mód az elalvásra ha ülök az ágy közepén és tévét nézek, amíg el nem csillapodik a hányinger, vagy amíg olyan álmos nem leszek hogy a szervezetem ezt leszarja és elkezdjek aludni. De mind a 2 nél felgöngyölítem a párnámat hogy magasabban legyen a fejem. Ez pedig azért rossz mert árt a nyaknak és a gerincnek. Pár éjszakám volt, amikor nem jelentkezett, mert előtte az apukám mondta hogy akkor kicsit diétázzunk. Nem ittam tejet és egész nap keveset ettem. Ma meg migrénes aurám van ami miatt egy csíkban a szememnél nem láttam semmit ezt követte fejfájás. nem a legrosszabbik, ki lehet bírni. De ez a kettő nagyon rossz így együtt. Kipróbáltam a Ganoderma gombát és ez nagyon jó volt rá. Sajnos kicsit függő lettem, túladagoltam így csak rosszabbítottam. most olyan mint régen, ert sokáig nem ettem gombát, de amikor csak anyyit ettem amennyi kellett igazán segített nekem. Nem tudom mi lehet ez a betegség de igazán irrittáló, a rosszakaróimnak se akarnám. ( talán akik a megölésemmel fenyegetnek halál komolyan. szóvicc! ) 14/f
2015. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!