Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen rosszul este?

Figyelt kérdés

Heti kb 5x szoktam biciklizni 35-40 percet. Azt figyeltem meg, hogy amelyik nap nem bicikliztem, azon az estén amikor már az ágyban fekszek, olyan magas a vérnyomásom, hogy hallom a fülemnél a lüktetést, szabályszerűen rosszul vagyok ilyenkor. Magas a vérnyomásom, hülye érzés van a gyomromban, hányingerem van...


Ez miért lehet? Pszichés alapon esetleg? (bűntudatom van, amikor nem biciklizek - fogyózok amúgy..)


16/L


2011. okt. 22. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen pszichésen lehet.
2011. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek hogy ne legyen ez? Nincs mindennap időm biciklizni, de ilyenkor este szinte meghalok a rosszullétben...
2011. okt. 22. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez már valóban pszichés lehet, főleg ha bűntudatod is van. Ha heti 5x bringázol, akkor ne legyen bűntudatod a másik 2 napon, mert már attól tuti rosszul leszel, hogy várod a rosszullétet.
2011. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bűntudatom csak 1-2 óráig van. 5-kor kezdek el biciklizeni, és amelyik nap tudom előre, hogy kihagyom, 4-től már folyton ezen kattogok, hogy talán nem kéne kihagyni ma...
2011. okt. 22. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor nincs időd rá, akkor ne problémázz, inkább nézz meg egy vidám filmet és kapcsold ki a bűntudatot. Mondd azt, majd holnap bepótolom.
2011. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs időm filmezni... A biciklizés amúgy minden más dolognál fontosabb nálam, ahogy a fogyás is.. (kivéve persze a szeretteimet, állataimat..)
2011. okt. 22. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:

próbáld másra terelni a gondolataidat,mondogasd magadnak,hogy már eleget tettél a héten az alakodért,pihenés neked is jár:)

ha nem segít akkor szerintem pszichológus is segíthet.

meg ha esetleg este hallgatnál relaxálós zenéket az is segíthetne.

2011. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy hány kg vagy?
2011. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pihenés számomra az alvás :) Meg a próbálkozás az alváshoz.. Kb 4 óra míg elalszok.


Az alakomért pedig sose tehetek eleget..

2011. okt. 22. 16:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Meglepő, de 100 kg vagyok és baromi lassan fogyok. Havi - 1 kg ennyi erőfeszítés mellé.
2011. okt. 22. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!