Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS REFLUX? VAlakinek van?

SOS REFLUX? VAlakinek van?

Figyelt kérdés
füll orr gégészeten megnézték a torkom, mert folyton ég és mintha valami irritálná, marja nagyon kellemetlen érzés :S már szenvedek vele régóta. azt mondták semmi különöset nem láttak. megnéztem itthon a papirt de csak annyi volt felirva hogy vérbő gégenyálkahártya, jah meg folyton be vagyok rekedve :S Kaptam beutalót a gastroenterológiára, mert refluxot irtak még fel :S szétmarja a sav a nyálkahártyámat? vagy mégis mit érzek én???

2012. dec. 3. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológián csak gyomortükrözést végeznek, gégésznél meg már voltál, ha régebben tükröztek már, vidd magaddal az akkori leleted, ha akkor kimutatták, hogy refluxod van, talán nem esnek neked egyből és kapsz előbb gyógyszert.
2012. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tavaly októberben volt gyomortükrözésem, akkor nem volt kimutatható a reflux. aztán novemberben elkezdett fájni a gyomrom, sok volt a gyomorsavam, azóta érzem hogy ég a torkom. most szedek refluxra gyomornedv ellenáló gyógyszert. ugye nyáron elmúltak a panaszaim, de aztán abbahagytam és most megint eljöttök, majd ezt mondani fogom , hátha elég az hogy szedem tovább a gyógyszert....
2012. dec. 4. 09:37
 13/13 A kérdező kommentje:
De végülis sztem azért nem múlik el a torok panaszom, mert mindig viszintesen alszok, és reggelre tiszta keserü a torkom, biztos feljön olyankor a sav :S
2012. dec. 4. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!