Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet mindennap hasmenésem?

Miért lehet mindennap hasmenésem?

Figyelt kérdés

Voltam már dokinál, néztek egy csomó ételallergiára, de egyikre sem vagyok allergiás.

Teljesen mindegy, hogy mit eszem, evés után 2-3 perccel iszonyú hasgörcsöm lesz, tiszta libabőrös leszek. Akkor már érzem, hogy rohanni kéne wc-re, de vissza tudom tartani. A görcsölés 15-20 percig tart. Kb 2 óra múlva meg elmúlik a székelési inger is.


A háziorvosom már nem tud hova küldeni, azt mondta, hogy tanuljak meg élni vele.. Csak hát baromi nehéz, mivel suliba járok és képtelen lennék ott wc-zni, akármennyire kell.

Ráadásul gyakran ki kell mennem óráról, olyan rosszul vagyok, de senkinek sem akarom elmondani a problémámat.. Tesiből is sok 1-esem van amiatt, hogy nem öltözök át, félek, hogy esetleg... :SSS


2012. dec. 5. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad lebeszélni a további vizsgálatokról. Próbáljon meg ezzel élni a háziorvosod!


Nézd át a doktornő tanácsait és lépj tovább!


[link]

2012. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 1 éve járok vizsgálatokra és semmi eredmény, már én is unom....
2012. dec. 5. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez tipikus pajzsmirigytúlműködésnek tűnik. Néztek tsh értéket a vèredben?
2012. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztek..:(
2012. dec. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!