Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok...

23 hetes kismama vagyok tegnap este és ma reggel zöld színű hasmenésem volt. Semmilyen zöld színű ételt nem ettem csak almát és cseresznyét de azt mindennap eszem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gyomorgörcsöm hányingerem lázam nincs, csak ideges vagyok hogy miért van hasmenésem és ráadásul zöld?
2008. júl. 5. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben felhívnám az orvosom vagy a védőnőm, mert nem hiszem, hogy van olyan étel, ami ennyire elszinezi a székletet. Főleg, ha nem is ettél olyat. Lehet nincs semmi gond, lehet valami vitamin vagy ásványi anyag színezte el, de inkább kérdezz rá.
2008. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy epés jellegű hasmenésed volt,ezért volt zöld,ha csak egyszeri, nem hinném hogy gond van, de ha ismétlődik akkor tényleg érdemes rákérdezni.Amúgy előfordul,ha olyasmit eszel,amivel az epéd nem tud megbírkózni.Nem ettél esetleg erőset,vagy sok paprikát,paradicsomot?
2008. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Paprikát és paradicsomot ettem , nem sokat szendvics mellé. Akkor is lehet tőle ha eddig nem volt bajom a paradicsomtól?
2008. júl. 5. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
nem,elvileg ha nem piszkált eddig,nem-azóta hogy vagy,elmúlt?
2008. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére elmúlt, harmadik napon már normál szín és állag:-))) Köszi. Az ember már mindentől megijed amin normál esetben csak esetleg bosszankodik.
2008. júl. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!