Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó széklet lazítók?

Jó széklet lazítók?

Figyelt kérdés
Napok óta nem tudok nagy WCzni.Hétfőn volt bogyós székletem előtte pedig egy héttel vasárnap.Már mindent kipróbáltam (köménymagleves,stadalax,dulkolax,aszalt szilva,reszelt alma,szenna tea,Dr Deppe bélmosó,fehérszilva dzsem).Érzem hogy kutyorog a hasam meg,hogy a hashajtó meghozta a hatását mert ha erőlködöm jön egy kis hív valami. De szerintem előtte ott van még valami keményebb széklet,csak már erőlködni sem birok mert nagyon fáj. Valami jó széklet lazító?? Orvoshoz nagyon nem akarok menni.... nagyon hülye orvosom van. Már nagyon nem akarunk erre költeni de mennyibe kerül egy beöntő készülék?

2012. dec. 7. 09:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*...híg valami...
2012. dec. 7. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen! + Laveolac szirup, az nem szívódik fel.
2012. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyél lenmagot naponta,igy ez nem fordul elő,olvass utána


Most ehhez meg vagy még hashajtó,vagy ha fizikai segitségen gondolkodsz,akkor tusolócső is jó lesz,csak vigyázz az erősségével és a hőfokkal

2012. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tusolócső?
2012. dec. 7. 09:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Laveolac szirupal az a bajom,hogy szerintem a tejre reagál így a szervezetem.
2012. dec. 7. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:
A patikában tudnak neked segíteni szakszerűen. Amúgy rostdús, minél több nyers zöldség és gyümölcs is segít.
2012. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A patikában már hülyének néznek.:( Annyit mentünk.
2012. dec. 7. 09:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Én bioharmon cure-t vettem nagymamámnak, akinek hasonló problémái voltak. Szegénykém is már mindent kipróbált, amit a patikában vagy orvossal fel lehet íratni,de semmi nem használt. Ez egy gyógynövényes olajkivonat, ami több mindenre is jó. [link] olvasd el.

1 hónapi azt hiszem minden nap szedte de mostanában már csak kétnaponta egy kanállal..Ő nagyon szereti annak ellenére, hogy kicsit furcsa az íze :D

2012. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Google > mikrorostos gél,

Google > mikrorostos gél tapasztalatok

2012. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a gél meg nem jó semmire.
2012. dec. 7. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!