Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van állandóan hányingerem?

Mitől van állandóan hányingerem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől érzem ezt, de állandó hányingerrel küszködöm. Akkor is ha eszek, akkor is érzem ha nem. Általában délutánonként jön elő, és akkor egész estig tart míg el nem alszom. Nagyon rossz, de hányni egyszerűen nem tudok! És iszonyat fáradt vagyok sokszor, nincs egyszerűen energiám.


Ne essetek nekem, orvosnál már jártam, kettőnél is, és nem mondtak semmit, elküldtek vérvételre, ami teljesen jó lett, voltam belgyógyásznál, gasztoenterológusnál, és semmi. Mondjuk szerintem nem is vettek nagyon komolyan.. na mindegy, de mit csináljak? indokolt lenne még egyszer vérvétel?

Ha valaki járt hasonló cipőben, ossza meg kérem a tapasztalatait, hátha okosabb leszek. Köszönöm!


2012. dec. 11. 14:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Köszi a választ, hát akkor még az is elképzelhető, hogy ételallergiám van, utána fogok járni ennek, de csak januárban, most próbálom megcsinálni a vizsgáimat az egyetemen, januárban több időm lesz.


Magne B6-tal próbálkoztam én is eddig, főleg este ha nagyon nem tudtam elaludni, meg vizet ittam szintén, de akkor kipróbálom a gyömbért is, már tényleg mindenre hajlandó vagyok, csak csökkenjen az érzés, vagy legalább ne mindennap legyen, persze jó volna tudni az okot és azt megszüntetni.


Kitartást Neked is!


szia

2012. dec. 12. 13:49
 12/12 anonim válasza:

Én a szalmonellára is gyanakodnék (ételmérgezés).

Egy közeli ismerősöm ugyanígy volt és kiderítették, hogy szalmonella és minimális candida okozta a panaszokat.Ki kezelték belőle jobban is lett tőle.

2013. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!