Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérszegénységre szedek Nővér...

Vérszegénységre szedek Nővér cékla tablettát kedd óta. Ami tartalmaz szerves vasat. Miután beveszem állandóan hányingerem van. Ez csak az elején van így vagy lehet hogy nem bírom a vasat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Vérszegénységre én is szedtem ezt a tablettát. Ugyan nem volt nálam semmi mellékhatása, de vaspótlásban nem ért sokat, legalábbis nekem. Van egy nagyon jó vaskészítmény amitől szerintem nem lesz semmi bajod, én is azt szedem már vagy másfél éve, mivel elég vérszegény vagyok. Ez a vaskészítmény a Maltofer Fol. Folsavat is tartalmaz ami leköti a vasat. A szépséghibája az, hogy csak receptre adják és nem egy olcsóság kb. 3200 Ft, de szerintem érdemes kipróbálnod.

2009. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!