Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor múlik el, mennyire...

Mikor múlik el, mennyire makacs? További lent.

Figyelt kérdés

Négy hónapja kezdtem el 17évesen boxolni.Nagyon szeretem abszolút férfias dolognak tartom nem szívesen hagynám abba az ökölvívást.(ezt csak azét írtam le,hogy a ne erőltesd meg a hagyd abba a sportot dumát ne nyomjátok)

Viszont így négy hónap után meghozta az első negatív egészségügyi hatást(nem, nem a fejemet verték széjjel) hanem test szerte(has,lágyék,és váll elsősorban) úgynevezett "izomgöbeim" alakultak ki.Eleinte nyirokcsomónak hittem elmentem orvoshoz alaposan megvizsgált Ő is megtapizta és mondta hogy nem ny.csomó hanem izomgöb a hirtelen túlnagy terhelést így köszönte meg a szövetállomány és az izomzat.Alhasamban plusz lágyékomban plusz a vállaimnál vannak nem mélyen a bőr alatt átlag fél centis (van kisebb,nagyobb) csomók.A doki korrektül elmondta hogy ezek zsírcsomók vagy izomgöbök ahogy tetszik.Nagyon nem fájnak néha feszülnek különösebb gond nincs velük azon kívül hogy ott vannak.Ezért se kezelést se semmit nem javasolt. Szokjam meg hogy a hátralévő életemben elkísérnek már a cseresznyemagok a hasamban,vagy fog ez javulni?Esetleg elmúlik majd? Van rá bármi praktika, vagy sportfelszerelés amivel megelőzhető a súlyosbodása?Esetleg valaki hasonló cipőben?Az interneten is eléggé visszafogott információk vannak erről a dologról ezért bátorkodok itt kérdezni.

Lehet ezzel dűlőre jutni vagy akinek van az már így él végig?

Köszönöm a válaszokat és hogy végigolvastad!:)

17/f fiatal bokszoló.



2012. dec. 11. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaaj, fiatal bokszoló, a dokit kellett volna erről megkérdezned, amíg ott voltál :/

Ezeket, hogy súlyosbodhat-e, elmúlik-e, stb. szerintem ő tudja a legjobban. Mindenesetre jobbulást!

2012. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!