Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak komolyabb betegségre?

Figyelt kérdés
mostanában levert vagyok, nagyon fáradékony, rossz kedvü, sokszor feszült, sokszor bedagad a lábamon a nagyujjam, bár voltak vizsgálatok kb fél éve, mert valami ízületi gyulladásom van, de nem folytattam a vizsgálatokat, egyéb okok miatt. sokszor fáj a csuklóm is. de csak ez a két terület duzzad és fáj. illetve én hízós alkat vagyok, testesebb, viszont lefogytam, és most sokat eszek, mégsem hízok egyáltalán, sőt. néha beesett a szemem, sápadt vagyok. mi lehet ez? vagy egyszerűen csak a mindennapi stressz, esetleg kevés vitamin? valami ilyesemi?
2012. dec. 13. 11:50
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és nagyon hullik a hajam. már nem merek fésülködni. főleg hajmosáskor van teli a kád - víz, illetve utána ha megfésülködök, az egész fürdőszoba hajas, pedig csak gyors átfésülöm a hajam. szinte csomókban jön ki.
2012. dec. 13. 11:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimpla vitaminhiány, de lehet pl. pajzsmirigyprobléma jele is.

Nekem hasonlók a tüneteim, pont a héten voltam dokinál, ő a biztonság kedvéért beutalt endokrinológiára.

Szerintem ha nem viszel be az utóbbi időben látványosan kevesebb vitamint, akkor egy kérdést azért megér a dolog. Már nem itt, hanem dokinál :)

2012. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!