Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan könnyíthetném meg a...

Hogyan könnyíthetném meg a reggeleket?

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok, ez az első évem a gimiben. eddig kényelmesen 7órakor/ 7 óra 10kor felkeltem, elsétáltam suliba. most vonatoznom kell és reggel fél6kor kelek, és a 4 hónap alatt még mindig nem szoktam hozzá, reggel kikapcsolom az ébresztőt és pislogok kettőt már alszok is. ha kipattanok az ágyból, majd megfagyok, olyan kómás vagyok hogy nem merem bevállalni az állva vizelést, és képes vagyok még ülve is elaludni. ezután nagy nehezek kisétálok az állomásra összefagyva, háromnegyed órás vonatút alatt felébredek és utána egész nap fitt vagyok, este is... kávézni is próbáltam de nem sokat segített, azt is próbáltam hogy reggel bedobok egy kis energiaitalt, visszaalvás ellen pl hogy a szobám másik végébe rakom az ébresztőt, de az rossz érzés is + utána ugyanolyan mosottsz@r vagyok kb 2 órán keresztül.... valami ötlet erre?
2012. dec. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel le? Ha elaludnál 10 körül, ki is pihennéd magad.
2012. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a JÉGhideg víz, zuhany (najó arra nem kell jéghideg) segíthet. Meg az is ha hamar lefekszel aludni.
2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint a jéghideget arcmosásra gondoltam
2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ennyi idősen én is feszt ezzel a gonddal kínlódtam. Volt egy ébresztőórám, a telefonom 5 perces szundikkal és még anyukám is felkeltet :D A mellett hogy feküdj le korábban semmit sem fog javulni egy ideig. Nekem kb. egy év kellett mire rendesen ráálltam erre. Aztán más városba kellet átjárnom és dettó ugyan ez volt megint. Mellette 14-17 éves korom között 12-16 órát is simán tudtam aludni. Ami még jó volt, az az hogy reggel reggeliztem is. ezt tudom javasolni ha be tudja ilyen korán fogadni a gyomrod :D
2012. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint!Magnéziumot,és korán feküdj le.
2012. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fél 10kor szoktam lefeküdni, szóval 8 órát szoktam aludni, szedek C vitamint. holnap kipróbálom a hidegvizes arcmosást, hátha segít :D köszi a válaszokat!
2012. dec. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!