Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tegyem a reggeleket...

Hogyan tegyem a reggeleket könnyebbé neki, hogy ne sírjon azért, mert az oviba kell aludnia?

Figyelt kérdés
Ma kezdte a bentalvást de már a hétvégén próbáltuk felkészíteni rá ..Ma reggel sírt ,hogy anya gyere értem ..Mit mondjak a kisfiamnak reggelente ,miért nem hozom haza ebéd után ? Nemsokára dolgozni fogok ezért szeretném ha így szokná meg !
2012. szept. 24. 14:13
 1/1 :))((: ***** válasza:
Én azt mondtam a fiaimnak hogy el kell mennem bevásárolni és otthon rendet tennem, de uzsi után értük megyek. Nem szabad sokáig ecsetelni a dolgokat hanem gyorsan ott kell hagyni. Oviban is dolgoztam és sokkal gyorsabban hozzászoknak a gyerekek ha nem pátyolgatjuk őket 1 órán keresztül az óvónéniknek is egyszerűbb a dolga. Nálunk bevált az is hogy vihettek itthonról magukkal valamit. /alvókát, vagy ha megengedik az oviban valami játékot/
2012. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!