Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a mostani kettős front meg...

Ez a mostani kettős front meg meleg-hideg front váltakozsá lehetek ma ilyen furán, rosszúl?

Figyelt kérdés
furcsán érzem magam, szorongok, pánikolok hónapok óta. Ma is teljesen furán érzem magam nagyon rossz más is van igy ezzel ? Más hogy birja ezeket a frontokat az utóbbi két-három hónapban és melyek a tünetei?
2012. dec. 15. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a migrén van, ami előjön ilyenkor, ha rosszabb passzban vagyok. Ha már hónapok óta tart az állapot, akkor nem biztos, hogy a front okozza...
2012. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia nem tudom h front e vagy sem de pár hete én is nagyon rosszul vagyok.
2012. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szédülök és deperszonalizáció,drealizáció,ájulásérzés
2012. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is rosszabb egy jó ideje, bár a mai nap eddig még egész tűrhető. csak fáradt, álmos vagyok.
2012. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánokolás hetek óta, nem lehet a mai fronttól. Bár a tegnapi, meg a mai nap ilyen volt. A rosszulléteket okozhatja több minden: sötétség, bezártságérzés, erős szél, hőmérséklet ingadozás.
2012. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező sem úgy gondolta. úgy érthette, hogy az utóbbi időben sok és erős frontok vannak és ez a sok változás megviseli a szervezetét.
2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majdnem minden nap időjárás változás van,ez a durva.itt ma is tavasz van szinte.
2012. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ma pl meg alszok el egész nap egyszerüen ragad le a szemem ! Ez az az időjárástól van ??
2012. dec. 16. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is sok mindentől lehet. Pl. a napi tevékenységedtől. Unod magadat. Nem tetszik a munkád, a tanulás.
2012. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!