Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan baba az enyémen...

Van még olyan baba az enyémen kívül, akinek az éjszakai alvására teljes kihatással van a hideg és meleg front?

Figyelt kérdés
Ha hideg front jön 3-szor ébred, rosszul alszik, ha meleg, átalussza az éjszakát, legfeljebb egyszer kel.
2012. ápr. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy az időjárás miatt-e, de mióta ismét hidegebb van éjszaka 2-3-szor is nyöszörög a kisfiam. Legalább is én erre gondolok. Nem kel fel, a szeme csukva van, de a cumit a szájába kell dugni. Máskor este fél kilenctől hajnali 4-ig meg se nyekken, olyankor eszik és alszik tovább. Remélem ha megint jó idő lesz újra jól alszunk. Neked is kitartást hozzá:)
2012. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pedagógusként mondom neked, hogy nemcsak a kisbabákra van hatással a front.

Ráadásul az én kisfiam atópiás, így a bőre állapotát a frontok is meghatározzák. Szoktam mondani, hogy nem is kell időjárás-jelentést néznünk, csak éjjel figyelem a két fiút, mert ha a férjemnek fáj az ujja helye (2 ujjából elveszített 1-1 darabot egy balesetben), akkor vihar lesz, széllel. Ha a kisfiam a szokásosnál is többször ébred éjjel, vakarózik, akkor nemcsak szél lesz, de nedves levegő érkezik. :-)

2012. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dede van, az enyém is ilyen, 10 hónapos, de ha hidegfront jön ő előtte lévő nap olyanokat alszik mint egy mormota, aznap amikor megjön a hidegfront akkor tiszta zizi, melegfrontál rosszabbul alszik, de nappal nem hisztis.

Érdekes, az én férjem motoros fűrésszel vágta meg jó alaposan a térdét, és ha azt fájlalja akkor tudjuk, hogy jöna hidegfront.

2012. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm nektek!
2012. ápr. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!