Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszket néha a bőröm...

Miért viszket néha a bőröm fürdés után?

Figyelt kérdés
Először a tusfürdőre gyanakodtam, de máskor is ugyanazt használtam és nem volt semmi gond. Havonta egyszer jön elő ez a viszketés. Nincs semmi folt, csak úgy maga a bőröm, és kb egy negyed órát tart csak. Függ attól, hogy mennyi tusfürdőt használok, vagy, hogy az egyenesen a bőröm érinti, a víz csak azután?
2009. aug. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hámlik ezzel elősegíted a hámsejtek lejövetelét :D van aki viszket van aki nem :D
2009. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért lehet, mert száraz a bőröd. Ha olyan tusfürdőt használsz, ami még pluszban szárítja a bőröd, viszketni fog.

Ha viszont veszel baba olajat és még a vizes bőrödre kened, akkor szerintem meg fog szűnni a viszketés.

Azért jobb az olaj, mint a testápló, mert abban sok adalékanyag van, és soha nem lesz olyan zsírtartalmú,mint az olaj.

2009. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon száraz a bőröm... Köszönöm a segítségeteket!
2009. aug. 22. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban a bőrszárazság az oka. Próbáld ki az Aloés Babatestápolót, vagy ami még nekem nagyon bejött, és olcsó is, az a Euro Profit testápoló száraz bőrre (a Rossmannban lehet kapni)
2009. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!