Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok.1 hete, főleg...

33 hetes vagyok.1 hete, főleg esténként fürdés után viszket a hüvelyem és csiklóm, napközben elég sok folyásom van, néha darabos. Dokim szabin, félek hogy baja esik a babának, pedig vigyázok, nem megyek közös wc-re, strandra, sehova. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem neten keresgélj tájékoztatókat a gyógyszerekről. Én a Canesten kombit mondanám, de terhesen nem tudom hogy lehet-e használni (mert tuti hogy ez gombás fertőzés).

De ha neten rákersel a papírjára ott meg tudod nézni.

Tuti hogy fent van,m ert én már találkoztam vele.

Ha ezt nem lehet keress rá neten másfajtákra. Ha vény nélküli nincs másik, akkor csak abban bízhatsz, hogy jó fej lesz a gyógyszertáros, hátha kiadja ha elmondod mi van. ...Vagy ideiglenesen másik dokihoz elmész.

Nekem ennyi jutott eszembe.

2009. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosom mondta, ha bővebb a folyás, és viszketés is van, akkor az gombás fertőzésre utal, és canestennel nyugodtan kenheted várandósan is. Nekem is a canesten kombit javasolta.

33 hetes kismami

2009. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. A krém nem elég, lehet kapni kombit is, de hüvelytabit is külön. Nekem a dokim azt mondta, nem szívesen ír fel komolyabbat, párszor kellett. A krém megelőzésre is jó. Sajnos gombához ilyenkor nem feltétlenül kell sehova menni. A viszonyok kedvezőek nekik. Próbálj kevesebb édeset enni és szellős ruhában járni.


Nem tudom, felismered e, hogy gomba biztosan. (Én már igen, de mert a terhesség alatt többször volt). Ha nem, a helyedben elmennék addig máshoz, hogy nézzen meg, biztosan gomba e és nem más, sosem tudhatod. Időben kezelt fertőzés nem okoz bajt, de elhanyagolttal adódhat probléma.

2009. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!