Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség, úgy érzem lelkileg...

Segítség, úgy érzem lelkileg nagyon könnyen kiborulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és már mint említettem elég könnyen elvesztem a fejem. Néha teljesen jól érzem magam, tanulok napi 1-2 órát, szórakozok, teljesen nyugodt vagyok egy darabig azonban mindig valamiért rámtör hirtelen a szorongás, teljesen üresnek érzem magam unatkozok, evészavaraim lesznek, rengeteget eszek, iszok nyugtatókat szedek unalomra, szorongásra. Hirtelen minden átmenete nélkül úgy érzem nincs értelme élnem, nem is tudom miért küzdök nap mint nap, elvesztem a céljaimat, nem találom a helyemet és olyankor viszont elég keményen csúszok lefele a lejtőn.. Majd amikor ezen túl teszem magam változó akkor újra jól érzem magam, majd ki csattanok, barátaimmal avgyok, szórakozok discozok azonban szinte időzített bomba vagyok és attól rettegek hogy mikor omlok össze megint és amit felépítettem azt romba döntsem pár pillanat alatt..


Iszok citromfű teát, valerianat szedek néha xanaxot járok pszichológushoz is de nem tudok tenni semmit ezellen. Van esetleg valamilyen tipped hogy ez mi lehet? vagy gyakori ez és nem is kell különösebb jelentősséget tulajdonítani ezeknek a tüneteknek??


2012. dec. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, lehet, hogy hasznos...

2012. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Gondolom,alapból introvertált személyiség vagy,tehát megvan a magad kis baráti köre és társasága,meg a magad kis élete,de inkább egy magának valóbb,befelé fordulóbb személyiség jellemző Rád.Ebből fakadhat az is,hogy erősen hajlamos vagy a depresszióra.Ilyen vagyok én is,ez nálam is kamaszkorban alakult ki.Egy ideig én is nyugtatóteát ittam,mára elhagytam,és nem szedek semmit.Nekem egy adag önbizalom tuning segített,kicsit egoistább és szabad szájúbb lettem,azóta csak ritkán szorongok.Én első körben az egóm terén tettem helyre a dolgokat,hiszen minden egészségi gondnak alapvetően lelki eredetű gyökerei vannak,amiket fel lehet számolni pozitívabb hozzáállással az Élethez,és némi talpra esettséggel.
2012. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is mániás depressziónak a tünetei ezek. amúgy nem vagyok orvos, de egyáltalán nem ajánlom a nyugtatók szedését. szerintem próbáld meg lefoglalni valamivel magad, keress egy barátnőt, járj el sportolni rendszeresen, az például elég sokat szokott segíteni :)
2012. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is teljesen ugyanezek jöttek elő... Totál ideges leszek adott pillanatban, a következőben pedig totál nyugodt. Írj privátot, beszélgessünk...


20/F

2012. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!