Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem, hogy teljesen...

Úgy érzem, hogy teljesen kimerültem lelkileg!? Segíts kérlek!

Figyelt kérdés

Nem tudom mit történik velem, nagyon szomorú vagyok és mindentől ideges leszek. Igaz mostanság el-el folytottam magamban egy két érzést amire igazából most döbbentem rá, hogy sebet hagytak bennem.

Van párom, boldog vagyok mellette.

Nem vagyok depressziós.

De nem tudom, hogy mi a fene van velem a napokban gyomoridegem van és sírhatnékom... nem nagyon tudom elterelni a gondolataimat és nyugodni sem bírok.

Adjatok tanácsot kérlek.


2011. febr. 26. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Mindenkinek ez a baja.. akaszd fel magad oszt' cső. -.-
2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet, hogy csak a hosszú tél teszi:) Pár hét és szerintem jobb lesz:)

Nem szedsz fogamzásgátlót? Én amikor szedtem, mindenen kiakadtam, bőgtem és idegbeteg voltam.

Szerintem próbálj a mindennapi feladataidra (munka, tanulás, stb.) koncentrálni, akkor nincs időd búslakodni. Ja és legyél sokat a pároddal, beszélgess vele erről is, hátha tud segíteni.

2011. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ (:

Nem szedek..de így is bolondok a hormonjaim.

Nagyon elegem van a télből. Remélem, hogy a jobb idő segít azért.

2011. febr. 26. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan majd jön a tavasz a jó idő ami kedvező a szabadtéri programokhoz.Okozhatja ezt bármi,ez a csúnya hideg tél,hormonok,családi gondok.Sokszor oly pici dolgok okoznak az embernek ilyen tüneteket,remélem elmulik ez.ha nem meg menj el orvoshoz.de vannak gyógynövényes teák :citromfű tea vagy valeriana drazsé,ezek enyhe idegeségre valók és nem minősülnek gyógyszernek tehát nem leszel tőle függő.
2011. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm (:
2011. febr. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!