Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel nem tudok elaludni,...

Éjjel nem tudok elaludni, reggel meg hiába nagyon későn kelek, fáradtabb vagyok, mintha nem aludtam volna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az éjfélig való alvás a legfontosabb. Azért vagy álmos, mert nagyon kevés jut neked abból, vagy épp semmi sem, ha későn fekszel. Próbálkozz azzal, hogy egyszer kelj jó korán fel, nem baj, ha egész nap ásítasz sem, mert este idejében ágynak dőlsz majd az álmosságtól s akkor visszaesel a normális kerékvágásba. Próbálj minden nap időben lefeküdni, még ha nem is sikerül azonnal elaludni. Időközben belejössz.
2009. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem a legjobb a gyógyszer de ami nekem is használt az a Xanax.Nagyon könnyen el tudtam aludni tőle
2009. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!