Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Részletek lent.

Mi lehet a bajom? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben fel vagyok fúvódva, gyenge vagyok, hányingerem van. Mindkét fülem vörös és forró. Lázam nincs, a székletem rendben van, de a közérzetem elviselhetetlenül rossz. Gyakran vannak fájdalmaim test-szerte, beleértve a fejfájást is. Mi lehet az oka?
2009. aug. 24. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nemáár énis felvagyok fújódva,néha hányingerem van néha fáj fejem:O
2009. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orovoshoz! Nem értem,hogy ha valaki beteg,miért a netezőktől vár diagnózist és terápiát ?
2009. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem vaszeg mer 1 másfél hét kb és megjön :S

2009. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen életmódot folytatsz? Mennyire táplálkozol egészségtelenül? Káros szenvedély? Testmozgás hiánya? Ezek bármelyike okozhat ilyen problémát. Kezdj el esténkét futni vagy sétálni. De lehet ez kialakuló laktózérzékenység is. Fájhat tőle a fejed is. Nekem is szokott néha.
2009. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!