Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami bajom? (részletek...

Van valami bajom? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már több éve van folyásom, van, hogy fehér és van, hogy átlátszó (kicsit nyálkás, de nem túl sűrű), van, hogy több és van, amikor kevesebb. Nem vagyok biztos benne, hogy ez normális, azt hallottam, hogy akkor van baj, ha a folyás "bűzös", az enyémnek nincs kellemetlen szaga, de honnan tudjam, hogy nem csak simán elfogult vagyok? Néha kicsit savanykás szaga van, de általában normális. Ezen kívül nem fáj/viszket/ég semmim.. Szerintetek van valami bajom?
2010. márc. 16. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem nincsen. a folyás a ciklus során mindig változik. peteéréskor nyálkásabb és átlátszóbb, menzesz előtt pedig több és fehérebb lehet pl.


hidd el ha bűzös lenne azt éreznéd, nemis kéne a bugyidat szagolgatnod, feltűnne h vmi büdös.


sztem nincsen neked semmi bajod, csak ráparáztál.

2010. márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha savanykás az tökéletes, mert ilyennek kell lennie! Ez teljesen természetes és biztos fel tűnne ha megváltozna a jellege!
2010. márc. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha tényleg nagyon aggódsz, menj el nőgyógyászhoz és kérj tenyésztést... ha valami probléma van odalent, akkor valami baci ki fog tenyésztődni; ha pedig nincs semmi baj, akkor te is megnyugodhatsz. Hidd el konkrétat csak doki tud mondani.

2010. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is van ijen problemam...nogyogyaszhoz is voltam vele gyogyszert irtak fel az egy kicsit megszuntette de rea par hetre megint ugyan az volt a hejzet....mar mindent kiprobaltam sosvizbe valo ulest, teak, huvlykuppok...de semmi egy par napig kevesebb a fojas de utanna visszater a problema...nix mit tenni halottam mar ojant h az egesz embertol fuggo: van akinek kevesebb s van akinek bovebb fehers es atlatszobb a fojasa....
2010. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, azért kérdeztem itt, de most megnyugodtam. Én sem érzem magamon, hogy bármi problémám lenne, csak kicsit nyugtalanított a dolog, nem voltam benne biztos, hogy ez normális. Köszönöm mégegyszer:)

2010. márc. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!