Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Körülbelül...

Mi lehet a bajom? Körülbelül 3 hete nem bírok enni.

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete jutottam el arra a pontra, hogy egyáltalán nem kívánom az ételt. Bármit elém rakhatnak, 'közömbös' vagyok vele. Nem voltam válogatós sosem. Valahogy nincs éhség érzetem. Egyik délelőtt is majdnem elszédültem a városban, de nem éreztem, hogy 'nem ettem egész nap, korog a hasam, éhes vagyok, ennem kellene, mert rosszul leszek'.


Ma délelőtt pár db Fornettis pogácsát ettem, és nagy nehezen belém szuszakolt anyám egy sajtos rudat, de azt sem tudtam teljesen megenni. Az utolsó harapásoknál majdnem elhánytam magam.


Megesett már, hogy megettem egy szendvicset a suliban, és annyira nem bírtam elviselni azt az érzést, hogy 'tele' van a hasam, hogy elmentem kihányni.


Orvoshoz nem akarok menni. Nincs probléma a súlyommal (azaz nem vagyok kórosan sovány, csak van rajtam 'pár' kg felesleg, de nem dőlök e miatt késbe, hogy 'nagydarab' vagyok)


18l



2012. dec. 27. 18:58
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Érdemes lenne egy szakemberhez fordulnod a problémával, gondolok itt: Pszichiáterre, esetleg egy dietetikusra. A dolog valami pszichéset rejthet maga mögött. De ez a viselkedés semmi esetre sem normális.


Üdv!

2012. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szervi betegséged nincsen, akkor szerintem is mentálisan kell kezelni a betegséged. Meg kellene találnod az arany középutat az étkezésben! Jobb étvágyad lesz, ha iszol valami cukrosat, vagy eszel szénhidrátot.
2012. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell vizsgáltatnod Magad alaposan! Boldog új évet kívánok Neked! :)
2012. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!