Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit javasoltok szédülésre? (A...

Mit javasoltok szédülésre? (A sűrgősségiről kidobtak és meg sem vizsgáltak. A háziorvos meg quarelinnel engedett haza meg egy neurológia beutalóval) többi lent.

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kezdődött éles fejfájással és hánytam is. A Algopyrin injskció, alkohol, cukor kv , cataflam, apranax, quarelin, saridon, algofelex xilox- ez a gyógyszer amennyit beszedtem. A kombóit is próbáltam. A fejfájás hellyel közzel megszűnt de ásításnál tüsszentésnél erőlködésnél mindig belehasít egy éles fájdalom. Mindemellett a vércukrom a vérnyomásom normális (többször mértem a napokban). Kaptam egy fél nootropilt is az sem segített. Ha forgatom a fejem nem jó. Olyan mintha másnapos lennék. A tarkóm hátsó részénél kezdődik de a nyakam elülső részére jön a fájdalom hullámszerűen. (ágyéki gerinc sérvem van, de laza a nyakam és nem okoz problémát a sérv. )
2012. dec. 30. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az alkoholt melyik orvos írta fel?

Mellesleg a hirtelen fejforgatás senkinek sem jó. Meg igazából nem is tudom: 70 évesen ez egy jó eredmény. Szóval ennyi infóval, meg orvosi vizsgálat után, mit kérdezel tkp?

2012. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kicsit offolok:


A családban (akikkel egy lakásban élsz) csak te vagy rosszul egyedül és csak otthon vagy rosszul?


Csak azért kérdezem, mert sokan nem is gondolnak arra (az orvosok sem), hogy egy rosszul működő fűtőkészülék által létrejött szénmonoxid mérgezés tünetei is lehetnek ezek.

2012. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
26 L. Akkor a kv-t és a cukrot miért nem kérdezed meg? Amúgy megy csak a quarelint írta fel az orvos...
2012. dec. 30. 23:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak én rendelkezem ilyen tünetekkel.
2012. dec. 30. 23:42
 5/17 anonim ***** válasza:
nem ütötted be a fejed? mert ezek az enyhe agyrázkódás tünetei lehetnek, vagy pedig lehet hogy pánikbeteg lettél
2012. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem ütöttem be a fejem... de a pánikbetegségre én is gyanakszom. De az tartana több mint egy hete?
2012. dec. 31. 15:02
 7/17 A kérdező kommentje:
A szédülés meg a rosszullét oka agydaganat volt.
2013. jan. 16. 14:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez bizony rossz hír. És hol állapították meg? És most hogyan kezelnek? Remélem, nem quarelinnel?
2013. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A háziorvos meg quarelinnel engedett haza meg egy neurológia beutalóval)"

Akkor a háziorvos jó úton járt. Gondolom jártál a neurológián, ők meg CT-re küldtek. Csal így tudom elképzelni, ha valóban agydaganatod van..

2013. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már meg is műtöttek. Visszamentem a háziorvoshoz és kértem beutalót sürgősségggel a neurológiára. Ott meg mindent kiderítettek. Persze volt CT Mentővel szállítás MRI műtét intenzív osztály, varratszedés is. Pislogni sem volt időm olyan gyorsan zavarták le az egészet. És most jelenleg várom a szövettant:)
2013. jan. 17. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!