Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olvasgattam a kérdéseket, és...

Olvasgattam a kérdéseket, és egyszer csak arra bukkantam hogy a fiúk írták válasznak hogy ők szeretek a szép, ápolt női lábfejeket, lábakat. Nekem meg ápolt a lábfejem, de viszont elég széles, ez zavarja a fiúkat? (Több még lent) 14/l

Figyelt kérdés

mikor olvastam hogy azt írják hogy szeretik a szép lábfejeket, nagyon elszégyelltem magam :( mert a lábfejem ápolt, de nagyon széles, majdnem olyan mint egy férfinak :'(

egyébként az a szerencsém hogy cipőben teljesen normálisnak tűnik 39-40-es cipőt hordok, de zokniban vagy mezítláb elég feltűnő :/ ez zavarja a fiúkat? és ez ellen lehet valamit tenni?műtéti beavatkozással vagy akármivel, mert már évek óta nyomaszt ez a dolog és nem nagyon szeretném ha felnőttkoromban is folyton azon járjon az agyam hogy nehogy valaki észrevegye


2012. dec. 31. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha jó az öszkép , akkor gond nem lehet! Tölts fel képet!
2012. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jééézusom, te lány, inkább menj aludni!! És ne nézegesd ezt az idióta oldalt.

Nekem meg negyveneggyes nagy tepsi lábam van nő létemre, és mégis akad "üldözőm" , szóval ne emészd magad feleslegesen ezzel a hülyeséggel!!

2012. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi utolsó ez elég megnyugtatóvolt :D

am első:nem hiszem hogy fel mernék tölteni képet xd :/

2012. dec. 31. 03:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Kivéve, ha már semmi más problémád nincs az életben, és kórosan jól érzed magad.
2012. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Lábfétisem van, privátban küldhetsz képet a lábadról ha szeretnél. Ha kell, megadom a mail címem, hogy ne kelljen feltölteni sehová a netre, hanem csak én kapjam meg. Megírom nekem tetszik-e vagy sem. :) Egyébként tényleg az összkép fontos. Ha valaki az alapján nem jön be, lehet akármilyen szép lába, nem fog tetszeni.

Kár egyébként, hogy már kicsit kinőttem a tizenéves korból. Ha egy tizenévesnek megemlítem a lábfétist, legtöbbször nyitott a témára, míg egy korban hozzámillő húsz év körüli lányt kérdezek erről, egyszerűen nem ír többet. Többek között ezért sem sikerült még egy lány lábfejét sem megtekintenem közelebbről.

2013. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!