Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akarjátok tudni mennyire...

Akarjátok tudni mennyire szeretném már hogy szép legyen a bőröm? Mit csináljak, már megőrülök?

Figyelt kérdés

akne,pattanás,mitteszere mindenszar így egybe vegyítve, megjártam már pár dokit


inkább ne akarjátok, mert már "nagyon nagyon nagyon" és ezt írhatnám még 50 évig


most szedek lenkei b vitamin komplexet(1 hete), azelőtt 2 és fél hónap homeopátia de nem javított semmit.


és amikor feleszmélek hogy nekem milyen is az arcbőröm nem is értem hogy azelőtt hogy tudtam vidám lenni, mert amikor megfeletkezem róla egész jó. de amint eszembe jut. fájdalmasan szar


roaccutan, hát lehet az lesz mert már kikészülök, de az meg a szervezetemnek nem tenne jót


18f


2012. jan. 22. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A roacuttan erős gyógyszer, de közel sem biztos, hogy bajod lesz tőle. Nem egy ismerősöm használta, és bizony azon kívül, hogy letisztult az arcuk, nem történt semmi.
2012. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Próbálj naponta 3-szor arcot mosni.Reggel,este meg nap közbe valamikor.Lehet hülyeséget mondok,és lehet nem tesz jót az arcbőrnek,de én tengeri fürdősóval szoktam megmosni,és nekem bevált(Rossmann-ba kb.400 ft) Én is próbáltam mindenféle arcra való kenceficét,de csak ez segített.Azt hittem tinikorom után elmúlik a sok pattanás,de még mos is előjön egy-egy,meg mitesszerek,meg mindenféle átokcsapás.Végső esetben ott az IPL-villanófényes kezelés.Hallottál már róla?

22/L

2012. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az orvosok mit ajánlottak? Nem küldtek el vérvételre vagy más labor vizsgálatra? Lehet nem ártana egy kivizsgálás.
2012. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

valszeg ebből roaccutan lesz:\


2. milyen ez a villanofényes dolog pontosan?

2012. jan. 22. 22:37
 5/14 A kérdező kommentje:

az orvosok adnak egy jó külsőleg kenőcsöt azt annyi, voltam már ételallergia, vagy ételintollerancia teszten nemtudom, 20000 ft volt de semmi :S

ez most egy jónak kicseszés remélem valaki örül ha már én nem élvezem :D:D:D:D xd

2012. jan. 22. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt az IPL-es kezelés:

[link]

2012. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én szedtem Roaccutant, és tényleg használt, bár én zsírosodásra szedtem. Nem volt semmi mellékhatása. Amúgy jársz kozmetikushoz? Szerintem az is segít, ha időnként rendesen kitisztítja a bőrödet.
2012. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jártam amig volt értelme, de most már nincs sok, mert nagyon begyulladt a böröm aladt is és azokat nem tudja kinyomni:\
2012. jan. 22. 22:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szedte a Roucottant,neki nagyon kiszárította a bőrét.Hámlott az arca.Azóta szép a bőre,ez 5 éve volt.Viszont a fejbőre azóta hámlik :(
2012. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
vajon ilyen IPL győrben is van?
2012. jan. 22. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!