Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pasik ha egy lánynak van egy...

Pasik ha egy lánynak van egy kis alapszaga az az kiábrándíto, akkor is ha szép?

Figyelt kérdés
Mert én nem érzem de már többen mondták, pedig rendesen furdok...
2012. aug. 22. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

mit jelet az alapszag? izzadság?vagy a ruháktól?

Kicsit kiábrándító tud lenni valóban,de emiatt nem futnék el

2012. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cukorka<3 válasza:
Dezodor, parfüm és probléma meg van oldva :D
2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

hát én használok stiftet, mert a testszag nem túl hívogató. Ezt ajánlom neked is... ;)

Fiú voltam :P

2012. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is használok ilyen golyosat, de a parfümtől megfájdul a fejem és így is van állítólag szagom de nem vagyok izzadós.
2012. aug. 22. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:

de az attól függ milyen szag :/ lehet valami betegségtől is.

Parfűmöt se kell sokat használni :)

2012. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 piicur válasza:

milyen alapszag?

büdös? mert az lehet, hogy az...

vagy öblítő? mert van aki azt imádja.

így nehéz válaszolni..:/

2012. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ezzel semmi gond, ez egy modern berögződés, hogy a szagunkat el kell fedni, pedig ez olyan mint ha azt mondanám, hogy ronda vagy, de ha kikened magad, akkor tetszel. Különben, ha egy pasi ezért kiábrándul belőled, mert bántja az érzékeny nóziját a testszagod, az nagy valószínűséggel, nem is igazi férfi, és még életében nem izzadt meg a munkában.
2012. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Minden embernek van egy szaga... Esetleg nem vagy egy etnikum tagja? Mert a más etnikumúaknak más a testszaga is. Ez tény, nem rasszista indíttatásból mondom. Menj a közelébe egy feketének, cigánynak, indiainak... borzasztónak érezzük a testszagukat eléggé, míg a saját környékünkön élőkét elviselhetőnek (kivéve, ha nem ad magára, stb.)

Szóval használd a dezodort mielőtt elmész otthonról, és járj olyan ruhában, ami nyitott (nyár van, könnyű, pláne lányként), így kevésbé izzad be. Ha így van egy kis szag, az nem zavaró. :))

2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én egyik csajomnak,és a hugának is ugyanolyan illata volt,a csajomnál meggyőződtem,hogy fürdés után is megmarad,amikor együtt fürödtünk(is).CSak kb 1 évvel később,amikor oda mentem,ahol laknak,tőlem alap állapotban 200 kilóméterre,hogy a mosószerből ugyanazt a fajtát használják már vagy 10 éve,és bele ivódott a ruhájukból a bőrükbe.Hát,nekem tetszett,amikor itt hagyta az egyik pólóját,és el vitte az enyémet(abban ment el,csak nem vettem észre),akkor mindíg eszembe jutott a póló illatáról.Szóval lehet jó is.De ha valaki egyszerűen büdi,és nem is tud tisztességesen megfürdeni,az gáz.Olyat is ismerek...
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már ki sem merem írni, hogy illat mintát kérünk!
2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!