Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
véletlen elestem egy buliba rá estem egy krodilra ami megharapott egy embert és engem ezért le akartak csukni 3 évre, aztán mikor vittek a börtönbe, és megharapott egy kígyó a rabszállítóban, mikor oda értem a börtön elé, akkor jöttek a mentősők, aki a wopy gulbertg (az apáca show-s csajszi) megszöktettet és elvittek ausztráliába..

2012. dec. 31. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Rossz kategória,az ezotériába és azon belül a álomfejtés-be kellett volna rakni.

2.Tanuld meg a színésznő nevét normálisan leírni.Helyesen:Whoopi Goldberg

3.Ez nem jelent semmit,ha érdekel járj utána,honnan tudjuk MI hogy te miért álmodtad ezt!

2012. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 mert én nem tudom

2 nem tudtam hova kell nyitni

3 meg nem azért vagy itt, hogy segíts?

2012. dec. 31. 20:51
 3/5 anonim válasza:

Krudy Gyula Almos konyv c. konyveben minden le van irva mi- mit jelent a neten meg nezheted!! :) Nekem is van itthon egy olyan konyvem es eddig amit almodtam es meg neztem a jelenteset minden igaz volt, DE nem mindig! az alomtol is fugg...

1.Borton.Jegyez:egeszsegi allapotban valo hanyatlast,de masreszt jo szerencset is.Bortonbe indulni:csalas.

2.Kigyomaras:orizkedj ellensegeidtol.Kigyo: Kerner szerint jegyez rovid idon belul bekoszonto gazdagsagot.

3.Rabnak lenni: orom.Rabok lanca,minnel hosszabb, annal jobb. A konyvbol irtam! :))

2013. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, álom után nem sokkal nyeremény játékon nyertem is! 1/3 pipálva! :) Gazdagság, boldogság hiányzik! :)
2013. jan. 23. 17:10
 5/5 anonim válasza:
Hm,akkor szerencses vagy!!=))Gratulalok...:D
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!