Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 8 óra munka hétfőtől péntekig?

8 óra munka hétfőtől péntekig?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok?? Én már nem bírom, állandóan felkeni reggel 7kor, tömegközlekedni 40 percet, este 7-re hazaérni, mindezt a hét napjából ötször! És a munkahelyen nem is dolgozom 8 órát egyfolytában, max 4-et, a többit munkának látszó tevékenységgel ütöm el, és ehhez felkelni hajnal hétkor?? Ki találta ezt a 8 órás munkát ki, miért nem lehet nyugodtan aludni 9-ig :SSSS


Mérges vagyok.


Nem durva ez egy kicsit, hogy az 5 nap a hétnek az a 71%-a, 71%-át az életünknek munkával töltjük, nem rabszolgaság ez véletlenül???????


Meg áll az eszem.



2013. jan. 3. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Igazad ez tök felháborító, dolgozz inkább napi 12 órát, akkor már van értelme felkelni!
2013. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Troll. válasza:
89%

1. Örülj, hogy csak 8 órát melózol van aki ennél jóval többet


2. Ha nem akarsz másnak dolgozni termeld meg magadnak a zabát meg a piát, akkor 24ezhetsz is hétfőtöl vasárnapig

2013. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"És a munkahelyen nem is dolgozom 8 órát egyfolytában, max 4-et, a többit munkának látszó tevékenységgel ütöm el"


Gondolom már tiltakoztál a munkáltatódnál, hogy ennek ellenére 8 órára járó bért kapsz.

2013. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En 4.20-kor kelek. 1.5 ora az ut oda, 1.5 vissza. Es ha lekesem a vonatot, akkor egy ora mulva megy a masik. Ha csak 4 orat dolgoznek, csak annyit fizetnenek. Oraberben vagyok ugyanis. Ja es evi ket het szabadsagom es 6 fizetett unnepnapom van. Akkor most tenyleg tudlak sajnalni.
2013. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tudok egy megoldást a problémádra: menj el mondjuk a tesco-ba dolgozni és rögtön vissza fogod sírni a mostani munkádat. Ott 12 órát dolgoznál a 8 órai fizetésedért, ami alatt 20 órányi teljesítményt várnak el:D
2013. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Oooo ember... orulj neki hogy nem 16-20 orat vezetsz szinte naponta!
2013. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen képzeld el művelnek földet is, önellátó lennek, ha lenne saját foldem! De a föld az az államé?? Az államé? Ki az? Nem is létezik, az nem fizikai lény, csak egy kitalált absztrakció. És ha veszek földet, arra engedély kell ha építkezni akarok rajta, a saját földemen. Akkor az mégsem a sajátom? Ha olajat találok a földem alatt az az államé lesz. Plusz adóznod is kell utána a nem létező államnak. Szóval ne gyere itt nekem ezzel.


Akikmeg többet dolgoznak 12 órát és hajnalban kelnek, csak egy kérdésem van, hülyék vagytok? Titeket már bekapott a mókuskerék, sosem szabadultok.

2013. jan. 3. 14:15
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha horgaszni megyek engedely kell, mert a folyoban levo hal az az "allame" megint az allam, ki az'::::::::::


Ez a rendszer szar ugy ahogy van

2013. jan. 3. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem születtél gazdagnak, okos sem vagy, nem találtál ki semmi olyat, amiért mások fizetnek és jól megélsz belőle, hát ez van, beszállsz te is a mókuskerékbe, vagy éhen halsz. De ha ennyire nem tetszik, akkor válaszd a könnyebb utat, élj meg a testedből..
2013. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Örülj hogy van munkád! Sok embernek,képzeld el hogy nincs!!
2013. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!