Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik jobb,2-3 nappali...

Melyik jobb,2-3 nappali műszakban dolgozni, vagy csak 1, reggel 9től este 6ig hétfőtől péntekig?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik munkát válasszam, az egyik oldalon ott van, hogy ha az egy műszakosat választom, hogyan megyek el ügyeket intézni? Viszont a több műszakkal pedig semmi nem lesz állandó, nem túl nehéz követni? Tapasztalatokat, véleményeket várok.

2012. dec. 8. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 nappali műszak.
2012. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam több műszakban, de nem jött be. Fura volt, hogy hol délelőtt, hol délután kellett menni, nem igazán volt állandóság az életemben.

Viszont abban igazad van, ha 1 műszakban dolgozol, akkor a hivatalos ügyeket nehezebb intézni, de rengetegen dolgoznak még így és mégis meg tudják oldani. Amúgy ha 9-től van a kezdés, akkor ha a hivatalos helyen 8-tól van ügyfélfogadás, akkor munka előtt még el tudod intézni.

2012. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát igen, csak beérek-e a munkahelyre időben? :D

ja amúgy a több műszakos az nem délutáni, hanem reggeli, de van hogy korábban kezdődik, van hogy később.

2012. dec. 8. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy műszak mindenképpen jobb, a több műszak pl. a szervezeted is megterheli, mert nincs igazán rendszeresség az életedben.

Hivatalos ügyeket azért annyira nem kell sokat intézni, azt vagy a szabadságodra időzíted, de egy-egy órát azért a legtöbb munkahelyen le lehet csúsztatni.

2012. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor a 9-től 6-ig melót fogom elfogadni :)
2012. dec. 10. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 9től 6ig dolgozok. Nekem bejön,mert nem kell nagyon korán kelni és annyira későn sem érek haza soha.. mikor több műszakban voltam a délelőtti müszak után hiába értem haza korán,semmihez nem volt erőm oylan korán kellett kelni,a délutáni műszak meg úgyéreztem szinte az egész napomat elvitte,se előtt,se utána nem jutott annyi idő,hogy bármilyen érdemlegeset csináljak. Igy hazaérek 7 körül és még az egész este ott van kb éjfélig
2012. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

haha, lehet ugyanott fogunk dolgozni :D

köszi a megnyugtató válaszokat, sokat segítettetek :)

2012. dec. 12. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is az egy műszakosat díjazom inkább. Amikor hivatalos ügyeket kellett intéznem előtte szóltam egy nappal a főnökömnek hogy egy órával később jöhetek e, vagy előbb elmehetek e? S akkor a kimaradt órákat a következő napokban ledolgoztam:)Általában normális helyeken a főnökök elengedik a beosztottat ha tényleg nagyon fontos az ügy.Mert a hivatalok 5-6ig vagy mégelőbb zárnak hétköznap. Jövedelmezés szempontjából a több műszakos általában jobb, (bár ez se mindig így van munkakör függő)

de kikészül rövid idő alatt az ember szervezete az a plussz 10-20.000ft meg nem ér annyit. Legalábbis szerintem.

2012. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok a több műszakosat amúgy a gyári melókra értettem ahol nappal, délután, éjjel is dolgozni kell:)
2012. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!