Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tampon vagy betét? (bővebben)

Tampon vagy betét? (bővebben)

Figyelt kérdés
Kedden kell megjönnie és pont gyakszival kezdünk és tiszta fehérbe kell lenni:(mély lenne jobb szerintetek
2009. aug. 27. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
mi az a "gyakszi", de a legbiztosabb, ha mindkettő
2009. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem tampon + tanga vagy féltanga...



Vagy nagyon erős szokott lenni????


polo lehet akármilyen hosszu?? mert akkor szerezz be egy hosszabbat...vagy van előírás? egyenruha?

2009. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
94%
Szerintem a tampon! Vérzéstől függően időben kicseréled és nem lehet gond! Esetleg egy tisztasági betétet is betehetsz és úgy már elég biztonságban lehetsz! Nem tudom hogy gyakorlatod során milyen sűrűn mehetsz ki! Én személy szerint az első erősebb napokon 3 óránként szoktam cserélni a normál tampont és nem szokott gondom lenni a szivárgással!
2009. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Csak nem magkémia "meleg" labor??? Nekünk ott kellett átöltöznünk és talpig fehérben lennünk.

Amúgy én a tamponra szavaznék. De ha biztosra akarsz menni a biztonság kedvéért berakhatsz pluszban egy betétet is. Akkor nem lesz baj.

2009. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én mindkettőre szavazok. Jobb a béke. Válassz egy erősebb tampont egy szárnyas betéttel. Egyébként gőzöm nincs mi az a gyakszi, de függetlenül tőle én a dupla védelemre szavazok!
2009. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ki lehet menni közbe cserélni?

Egyébként és normál tampont ajánlom és mellé tisztasági betét,ha úgy érzed,hogy cserélni kellene szerintem szólj,hogy cserélni kellene.Talán kiengednek,főleg ha nő lesz,mert ő tudja milyen ez.

2009. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
92%
Gyakszi az gondolom gyakorlatot jelent!!!Kedden itt a suli...értitek...Amúgy én is mindkettőre szavazok!
2009. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Tampon, alá egy tisztasági, a biztonság kedvéért, szerintem:)
2009. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fodrász gyakorlat,igen van 10 percesek a szünetek,45 az óra
2009. aug. 27. 13:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak azért parázok ,mert most jöttem átt ebbe a suliba,és pont fehérbe kezdeni...
2009. aug. 27. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!