Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás kezelése hogyan?...

Fejfájás kezelése hogyan? Kevés alvás esetén jelentkezik a délutáni/esti órákban

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy csak napi 4-6 órát tudok aludni, és sajnos ennek van mindig egy mellékhatása.

A késő délutáni, kora esti órákban fejfájásom szokott lenni még az nap. (persze van amikor kibírható, ritkán, de algoflexet veszek be ami vagy segít vagy nem, de az utóbbi néhány esetben mindig be kellett vennem.)

Ennek enyhítésére van valami jó módszer? Lehetőleg gyógyszer nélküli kellene. Próbálkoztam a sok folyadékkal esetleg zöldtea de az nem segített.

Nem dohányzom, nem drogozom, nem iszok alkoholt (ritkán, de nem ezeken a napokon), illetve kávét sem fogyasztok. Energiaital nagyon ritka bár furcsa, hogy ha azt iszok, akkor az nap nem nagyon jelentkezik ez a fejfájás... Lehet vitamin hiány?



2013. jan. 7. 21:59
 1/1 anonim válasza:
nekem is fáj a fejem, ha fáradt vagyok... jól jönne nekem is valami házi gyógymód, mert az azonnali alváson kívül még nem jöttem rá a megoldásra és 15 éve kínoz a fejfájás a fáradtágtól
2013. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!