Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek holnap iskolába?

Menjek holnap iskolába?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Ma reggel fél hét körül nagyon fájt és ment a hasam,hányingerem volt meg hánytam is.Szóval inkább nem mentem iskolába.Elaludtam,fél kilenckor felébredtem de nem volt jobb.Fél tízkor is felébredtem akkor már csak a hasam ment egy kicsit és azóta is csak ennyi.Egyrészt menjek el orvoshoz vagy nem kell mert elég rövid ideig tartott? És ha ne menjek orvoshoz akkor holnap ne menjek iskolába? Mert hallottam olyat hogy van akinek elmúlt,de utána nemsokára visszajött és ezért nem tudom.

2013. jan. 8. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön vissza a hasmenés, akkor nem kell feltétlen orvoshoz menned. Holnap azért maradj otthon a biztonság kedvéért, diétázz egy kicsit, hogy ne terheld meg a szervezetedet, aztán ha jól vagy holnap is, csütörtökön mehetsz iskolába. Velem is volt ilyen, egy étteremben rosszat ettem, egy éjszaka alatt kijött minden, másnap semmi bajom nem volt, de inkább otthon maradtam.
2013. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Akkor a biztonság kedvéért holnap még itthon maradok.
2013. jan. 8. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

:D

Ha jól értem, ezt a választ vártad, minden ami ettől eltérő lett volna, az már problémákat okozott volna. :)))

2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ilyen esetben ha nem lenne már aznap bajom, akkor másnap bemennék a suliba. Max ha kezdem érzezni, hogy megint rosszul leszek, akkor hazamennék.
2013. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2.Nem feltétlen ezt vártam.Ha annyira nem akarnék bemenni akkor nem megyek de nem is írok ki róla kérdést.
2013. jan. 8. 11:23
 6/10 A kérdező kommentje:
3.Köszi a választ.Akkor nem tudom még hogy megyek vagy nem,de szerintem ha nem lesz semmi bajom ma vagy holnap reggel akkor bemegyek.
2013. jan. 8. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű virusod van igy jobban teszed ha még 1-2 nap maradsz otthon, mert még fertőzöl. Én nem örülnék ha mellettem lennél ezekután még pár napig biztosan. :) Jobbulást!
2013. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Home!
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó kiderült hogy muszáj mennem,mert kb 1 órája írta facebookon az osztálytársam hogy most lehet holnap utoljára javítani földrajzból és bukásra állok belőle.Azért remélem legalább nem fertőzök meg senkit.És köszi a válaszokat.
2013. jan. 8. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást és szurkolok!!:)
2013. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!