Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem megyek holnap iskolába,...

Ha nem megyek holnap iskolába, és hétfőn elmegyek az orvoshoz igazolásért, akkor köteles neki adnia? (nem ismerem az orvost)

Figyelt kérdés
se kedvem nincs, nem is vagyok olyan jól, meg vizsgákra készülök, így jobb lenne tanulni rá, mint elhülyülni az időt, amikor úgyse csinálunk semmit, mert az osztály fele kiíratja magát a szülővel, de nekem kéne még az igazolás év végére.
2012. dec. 14. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk suliba sem kell menni, hisz akkor nekünk téli szünet lesz, minek is kéne ledolgozni.na mindegy nem ez volt a kérdés,visszamenőleg szerintem nem köteles igazolást adni a doki.
2012. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles adni.
2012. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha ma délelőttös volt? Én meg nem akartam ma hiányozni, mert csak lemaradtam volna, holnap meg csak hülyülés megy. A rendes dokival nem lett volna baj, csak ő már nicns, az meg elég érdekes. Voltam már nálla fejfájással, elküldött alhasi röntgenre, onnan meg visszaküldtek, hogy mit kéne nézni. (helyettesítő volt) én azóta se voltam felé se, de a másik doki meghalt, így nincs kihez mennem, ő helyettesíti. Visszamenőleg meg nem tudom, adna-e igazolást. Csak ha köteles lenne, akkor. Esetleg elmehetnék most is? Most másik orvos van, aki eredetileg nem is helyettesíti.
2012. dec. 14. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fog adni. Mire adna mégis? Azért, mert te bemeséled neki, hogy rosszul érezted magad? Ő ezt nem hiheti el, mivel nem látott téged, nem jelentél meg nála, nem tudja bizonyítani, hogy neked bármi bajod is lett volna
2012. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor most elmeheték? Nem a volt dokim, és nem is a helyettesítő. Két másik gyerekorvos.
2012. dec. 14. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy rosszat tett, hogy fejfájással alhasi vizsgálatra küldött, hisz a folyamatos fejfájás a test bármely részének problémájára is utalhat. (Konkrétan anyukámnál volt ilyen, állandó fejfájás és kiderült hogy petefészek daganata van. Szóval ne legyél benne biztos, hogy olyan rossz az az orvos.)
2012. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnap nem tudsz elmenni? Szerintem telefonalj be aznap, hogy rosszul vagy, de csak hetfon tudsz elmenni, vagy esetleg ma, hogy voltal ugyan iskolaban, de delutanra rosszul lettel, es csak egyre rosszabbul vagy azota is. Amugy nalunk sem adnak visszamenoleg igazolast, viszont ha telefonalunk aznap, akkor elfogadjak ( bar nekem eddig minden esetben igy volt) de tenyleg orvosa/ rendeloje valogatja.
2012. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De nem írt rá semmit, csak elküldött, onnan visszaküldtek. Elestem, felhorzsoltam a könyököm, adott egy tetanuszt, igen csak 7 éves lehettem, előtte szűk évvel kaptam valami kombináltat. A sebész meg csak csodálkozott, hogy minek kellett, hisz határidőn belül voltam, még védett voltam. Nem volt szennyezett sem, semmi.


de nem is ez a lényeg, hanem hogy ha most elmegyek az orvoshoz, aki nem az én orvosom, ő adna igazolást? /mindig ki lehet találni valamit, nem ok kell, hanem válsz, hogy adhat-e/

2012. dec. 14. 14:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma délelőttös volt, és délután másik orvos van.
2012. dec. 14. 14:25
 10/11 A kérdező kommentje:
holnap szombat, nincs rendelés, csak ügyelet.
2012. dec. 14. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!