Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heves szívdobogás és karzsibba...

Heves szívdobogás és karzsibbadás. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mostanában indokolatlanul szokott zsibbadni a jobb kezem, és van amikor csak fekszek és érzem a szívem egyszer csak elkezd erősen verni és gyorsabban is. Napi többször megtörténnek ezek az utolsó napokban. Most is heves szívdobogás tört rám nem tudom mit tegyek. Esetleg valakinek valami ötlet? Kicsit megrémiszt
2013. jan. 17. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok... Amúgy én ilyenkor próbálok mélyebbeket lélegezni, meg ha a szívem oldalán fekszem, akkor megfordulok, vagy legalább a hátamra fekszem. Fekve ugyanis inkább akkor van ez, ha a bal oldalamra fordulva vagyok.
2013. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj le és nézzenek egy EKG-t.
2013. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WackoSheep válasza:
szívinfarktus
2013. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen orvos, EKG! Panaszaid lehetnek stressz következményei(ezeket a meditáció,gyenge nyugtatók jól oldják),de lehet szervi elváltozás is (pl.billentyű probléma, stb.)ezek kizárásához kell a szakember. Jó lenne tudni a korodat is.
2013. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségtől lehet.
2013. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!