Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Télen fáradékonyabb vagyok, a...

Télen fáradékonyabb vagyok, a kávé és vitaminok mellett milyen gyógymódok /növények/praktikák vannak, hogy ne legyek a nap nagy részében álmos?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyel minel tobb nyers zoldseget, gyumolcsot.

A keszetelek emesztese eszmeletlenul leterheli a gyomrot, igy az energiat a test az etel feldolgozasara forditja es nem arra, hogy te tipp-topp allapotban legyel.


Ha nem vagy nagy zoldseg evo, vagy egyszerre sokat nem tudsz megenni, akkor vegyel egy turmixot es mixeld ossze a zoldsegeket vizzel es azt iszogasd. De ne ontsd le egyszerre, hanem "ragjad", igy a nyallal osszekeveredve, mar a szadban megindul az emesztes.


Nemcsak nem leszel faradekony, de minden egyeb jo hatasat is tapasztalni fogod a zoldsegeknek.


(en ilyeneket szoktam a turmixba tenni - mikor mi van otthon: gyomber, zellerszar, petrezselyem, sargarepa, salata level, cekla, citrom, neha eper, alma, korte (persze magot kivagva), uborka, feherrepa, nehany szem mandula, dio vagy egyeb olajos magvak)

2013. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:) szeretem a turmixokat,bár inkább nyáron szoktam fogyasztani őket, amikor sok a gyümi :)
2013. jan. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!