Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki kell-e mondani, egyértelműn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kell-e mondani, egyértelműnek kell-e lennie, hogy randira hívod a lányt, és nem csak úgy beszélgetni (egy kávé vagy akármi mellett)?

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel egy társaságba járok. Szimpatikusak vagyunk egymás számára, de mindig csak együtt, az egész társaság megyünk ide-oda. Fölvetettem a lánynak, hogy szívesen találkoznék, beszélgetnék vele négyszemközt, a társaságtól függetlenül. Semmi kifogása nem volt ez ellen, már meg is beszéltük, hogy kerítünk ilyen alkalmat. No de mi van akkor, ha ő tényleg csak egy szimpla baráti beszélgetésre gondol? Vagy: találkozunk, és alakulnak a dolgok, ha alakulniuk kell? Szóval, egyértelműbbnek kell-e lenni vagy sem?
2010. jan. 4. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelmű, de ha lánynak mégsem, akkor majd a találkán egyértelművé teszed.



L/23

2010. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom a további véleményeket.
2010. jan. 4. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell kimondani, hogy az egy randi:) Majd az ottani beszélgetésen kiderül érti-e, ha nem, ott már célozgathatsz:)
2010. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szimplán a randin mondd meg neki ha addig nem esett volna le a nehézfelfogású fejének, hogy neked már régóta bejön, és esetleg komolyabban is folytathatnátok.

Most mit parázol, ha már régi ismeretség után belemegy egy ilyenbe akkor félig nyert ügy, vagy épp ellenkezőleg, mivel haverok voltatok eddig lehet h fogalma sincs h mit akarsz, akkor meg mondd meg neki kerekperec.

2010. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad kimondani, mert különben később szexuális zaklatásra való hivatkozás esete foroghat fenn!
2010. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!