Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában sokszor vagyok...

Mostanában sokszor vagyok feszült, nyugtalan és ideges, ajánlanátok valami enyhe nyugtatószerűséget ami recept nélkül is megvásárolható?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi,de nekem tényleg a sport és a gondolkodás vált be. Én is így voltam a munkahely miatt,beléptem reggel az ajtón,megláttam a főnököt és belém állt egy ideg,amit aztán haza is hoztam. Tiszta idegbeteg voltam mindenkivel, feszült,nem aludtam. Aztán úgy döntöttem ezt így nem lehet. Reggel este aktívan tornázok, futok fél órát, és úgy megyek a munkahelyre, hogy nem érdekel, ma már nem tud felidegesíteni. És ha ez egy két nap sikerül, akkor már a következőn úgy megyek, hogyha tegnap sikerült,akkor ma is fog. És érzem magamon és a környezetem is érzi rajtam, hogy sokkal jobb minden.
2013. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha van lehetőséged sportolj,de amúgy a Valeriana Relax nekem bevált.
2013. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igen, próbálom a gondolkodásmódon arra az irányra terelni, hogy nyugalom, de sajnos elég nehezen megy :-( Sportként most a szobakerékpár jöhet szóba, megpróbálom azon levezetni a feszültségem!:-)Köszönöm a tablettát ki fogom próbálni!
2013. jan. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!