Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erősen fáj bal oldalt ,...

Erősen fáj bal oldalt , közvetlen a bordáim alatt mi van ott? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fájdalom nem monoton , hanem inkabb görcsös és erős szúráds szerű .
2013. jan. 20. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen. Nagyon szúrt, és nem egyfolytában. Erős, nyilalló érzés volt. Elmentem orvoshoz, meghallgatta és nem talált semmit, fájdalomcsillapítót írt fel.

2-3 nap alatt elmúlt. Ha izgulsz miatta, vagy nem javul, nézesd meg. :)

2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Epe vagy máj probléma szokott ilyen tüneteket okozni. Érdemes egy kis kímélő diétát tartani. Pl.: főtt krumpli, pirítós, rizs, víz, tea - csak ilyeneket enni/inni. Apumnak is szokott ilyen lenni, a diéta rendbe szokta hozni. Persze nem árt elmenni orvoshoz.
2013. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha voltál megfázva az elmúlt időszakban, akkor a léped szúr! Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Ha nem enyhül pár nap alatt, akkor doki.
2013. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen gondom sajna. Nekem változó valamikor kevésbé van amikor jobban. (ugye saját szamszögből baloldalt?!) Szal nekem is a diétát javasolták, ha meg mégis nehéz ételt eszek akkor collagol cseppek. Mellette folyamatos alkalmazás amíg el nem múlik máriatövis olaj cseppek, és fekete retek kivonat. Egy hónapig alkalmaztam elmúlt kis időre, most visszajött. Én is remélem hogy nem kell nagyon paráznom emiatt :)
2013. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is 4 éve szúr.Minden orvos mást mondott...megoldása most sincs....csak szúr mikor úgy gondolja....ha van megoldás engem is érdekelne....ideje lenne megszüntetni.Még eddig a yukka kapszula úgy nézett ki jó lesz,de mégse...visszajött....:)
2015. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!