Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy kérdés! Hogy...

Pajzsmirigy kérdés! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Vérvétel szerint alul működik a pajzsmirigyem, Tsh 7 és 8 között van, FT3, Ft4 viszont ok! De, túlműködésre utaló jeleim vannak, gyors pulzus, gyors anyagcsere, pörgök ezerrel...Az orvos azt mondta, ez nem a pajzsmirigy hanem idegi dolog..na most tudni kell rólam, hogy teljesen nyugodt típus vagyok, nem igen stresszelek semmin, szóval ezt kizárnám:) Másnak is volt ilyen???
2013. jan. 24. 12:54
 1/1 anonim válasza:
nekem is ugyanez van, holnap lesz kontroll vérvételem, de nekem keverednek a tünetek. Még nem mondtak semmit így előre, de ahogy utánaolvasgatam, az egyik fajta pm betegségnek a hashimoto kórnak vannak ilyen vegyes tünetei, vagy is kezdetben inkább túlműködésre utaló, később javulni látszó majd alulműködésbe átcsapó változat. Olvasgass utána, ezenkívül a pajzsmirigy betegség mellé társulhatnak még más dolgok is pl az inzulinrezisztencia, mellékvese fáradtság, vagy a glutén érzékenység. ezek is okozhatnak ilyen tüneteket. persze nem ijesztgetni akarlak, csak ha jót akarsz magadnak keress egy olyan dokit, aki rendesen kivizsgál, és nem hasból mondja meg mik lehetnek az okok. Én is pont ezen vagyok...
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!