Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan, hogy kimerülts...

Volt már olyan, hogy kimerültségtől ájuldoztál?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, elég zűrös hetek vannak mögöttem, és az utóbbi napokban, hetekben már nemcsak lelkileg voltam kész, hanem fizikai tünetek is jelentkeztek.

Előjött az alacsony vérnyomás, szédelegtem, elgyengültem, ájuldoztam.

Volt már veletek is ilyesmi? Ha igen, milyen tünetekkel?



2013. jan. 25. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt már rövid távú, meg hosszú távú kimerültség is.

Egyszer reggel rendesen kelni kellett, fél hatkor, pénteken, aztán munka után hivatalos voltam buliba, és nagyon marasztaltak, úgyhogy még hajnali négykor is fel voltunk. A végén már ki kellett mennem a mosdóba hideg vízzel mosni magam, mert majdnem elájultam a kimerültségtől. Egyszerűen ott elfogyott a szufla.

Hosszú távon volt egy nagyon zűrös időszak az életemben, ami másfél évig tarott és a végén úgy kimerültem, hogy leájultam a villamosról és mentő vitt haza. Aztán vagy egy hétig ilyen voltam, állandóan rosszul éreztem magam. Utána küldtek EKG-ra, vérvételre, meg minden, de nem találtak semmit.

2013. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!