Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez az enyhe idő okoz másnál...

Ez az enyhe idő okoz másnál is panaszt?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,örülnöm kéne,hogy nem fagyok meg,de ez az enyhe időtől szédelgek,meg ingerültebb vagyok.Pánikbeteg vagyok,mintha a tüneteim is erősödtek volna.
2013. jan. 30. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma reggel rosszulléttel indítottam, fel is tettem itt egy kérdést. Szintén szédültem, és én is pánikbeteg vagyok/voltam, még az is rátett. Szerencsére hamar jobban lettem. majd elkezdett fájni a fejem, egy Cataflam megoldotta.
2013. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első! Én baranyai vagyok :D
2013. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borsodban lakom, mégis értem. Frontok ettől függetlenül elérnek ide is, én 1-1.5 hete rosszabbul vagyok, szintén pánikbeteg, a tüneteim is erősebbek. Ingerültebb vagyok, bár a szédelgés nem jellemző, de rosszul alszom, világvége hangulatom van, fejem fáj, vérnyomásom ingadozik, nem valami kellemes. És pl. itt is változékony az idő, múlthéten erős szél volt napokig, amiatt voltam rosszul, most meg ahhoz képest sokkal enyhébb az idő.
2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh, nem vagyok egyedül.
2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ti nem álmodtok rosszakat? :S Nem alszotok rosszul?
2013. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De, nehezen alszok el újabban és tegnap rosszat is álmodtam. Pedig az elalvással nem szokott gond lenni, és éjjel is forgolódok.
2013. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!