Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul érzem magam. Mi lehet...

Rosszul érzem magam. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hányingerem van egy kicsit,valamint meg is vagyok fázfa és,úgy érzem,tele van huruttal a torkom.(bocs ha gusztustalan,de ez van...)

Emellett még a menzeszem is megvan..és a hasam is fáj.

Ma chipset,majonézes salit,virslit,túrórudit,narancsot,és este egy kakaót ittam.

Szerintetek gyomorrontást kaptam,vagy mi?

Egy kicsit bepánikoltam,mert egy kissé félek a betegségektől,lehet,hogy ez is rá tesz egy lapáttal...

:(



2013. jan. 30. 23:21
 1/1 Miklós G. ***** válasza:

Valószínűleg valami egyszerű szisztémás fertőzés, vírus. Erősítsd az immunrendszered (C-vitamin, sok folyadék), használj antiszeptikumot az esetleges torokfájásra (tantum verde, septofort stb.). Hasi panaszokra: NormaFlore, MagneB6, esetleg aktív szén. A váladék nem a torkodból ered, hanem a hörgőidből. Erre pedig egyszerűen az ürülés a gyógyír. Ha letapadna és nem szakadna fel, némi acetilcisztein (ACC) vagy bármely más köptető megfelelő.


Üdv!

2013. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!