Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért vagyok mindig fáradt,...

Mért vagyok mindig fáradt, illetve mért nem tudok a feladatokra koncentrálni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, napi 7 órát alszom általában. Az iskolában is szinte álló helyzetben el tudnék aludni.

Gondoltam már arra is, hogy rossz a vérkeringésem és ezáltal kevés oxigén jut az agyamba (ha ki megyek a hidegbe perceken belül lilul a kezem), de vitamin hiányra is tippeltem.

Értelmes válaszokat várok!


U.i.: Nem dohányzom, nem iszom alkoholt.



2013. jan. 31. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Este fáradt vagy, könnyen elalszol vagy csak úgy "megszokásból"?
2013. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem, elötte kondiztam.
2013. febr. 1. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
egész nap ugyan olyan fáradtság érzet kerülget ugyan úgy mént éjszaka elalvásnál
2013. febr. 1. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből bármi lehet, akár lelki, akár vérkeringés, akár életmódból kifolyó. Szerintem háziorvost kérdezd meg, esetleg vérnyomást ha tudsz mérni rokonnál. (A mérésig kávét nem merem ajánlani, de ha rendben akkor az segít.)
2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!