Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tapasztalt valaki Multivitamin...

Tapasztalt valaki Multivitamin szedés elkezdése után, hogy sokkal jobb a közérzete, könnyebben kell reggel, jobban tud teljesíteni, kevésbé fáradt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 18:06
 1/1 anonim válasza:

Nem multivitamint szedek. Lecitint, C-vitamint, Vasat, Magne B-t minden nap. Igen, amióta szedem, észrevehetően aktívabb vagyok és több kedvem van az élethez. Bár az utóbbi napokban 2-3 csésze kávét elfogyaszottam naponta, és azt vettem észre, hogy szörnyen fáradékony vagyok.

Egyébként ha a multivitamin mellé sok vizet iszol, akkor észrevehetően jobban fogod magad érezni.

Javaslom, hogy ha pohárból iszod a vizet, vágj egy citromkarikát és tedd bele. A citrom is felfrissít. (Saját tapasztalatok). Remélem hasznos voltam.

2013. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!