Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha teljesen úgy érzem hogy...

Néha teljesen úgy érzem hogy 2 énem van, már teljesen megbolondulok tőle. Van még valaki így, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, bár lehet ezzel a kifejezéssel könnyebben letudható a dolog. 20 éves lány vagyok, és olyan 2 éve érzem ezt a kettős érzést. példákkal tudom leírni ezt a dolgot.

Az akkori párom elment nélkülem bulizni, a "jó" énem nagy mosollyal jó szórakozást kívánt neki, a rossz énem 2 óra múlva hívogatta hogy biztosan becsajozott. annyira nevetséges.

Az akkori párom sokszor be is csapott,szerintem ezért IS volt ez, hogy teljesen már nem bírtam benne megbízni, és a rossz énem végül is csak magamat akarta védeni.Most már mással vagyok együtt, eddig totál tökéletes minden, érzem hogy nekem ő kell,ő az igazi,és ezt ő is érzi, szeret, érzem, és látszik is rajta, nagyon sok mindent megtesz és tett már értem. Eddig csak a jó énem volt, minden tetszett, mindenre mosolyogtam, kezdtem már benne teljesen megbízni, de most megint előtör néha a másik énem, és ok nélkül belekötök mindenbe. :( annyira félek hogy elriasztom magam mellől őt.

Vele még nem volt külön bulizás, és benne azért már most jobban megbízom, mint az előzőbe, de nagyon bennem van még ez a "légy óvatos, ő is csak kihasznál " érzés. Pedig tényleg nem. Őt használták ki egész életében, most pedig a tenyerén hordoz, én persze mindenbe csak a hibát találom meg, mindennap találok valamit, ami miatt kiakadhatok. annyira utálom már magam. mire kicsit boldog tudok lenni, megbolondulok, és tönkre teszek mindent. mit tehetnék ? Gondoljátok hogy még az előző csalódás van bennem, és ez az egész onnan indul ki?


2013. febr. 7. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!