Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izgulok teljesen...

Nagyon izgulok teljesen természetes dologtól. / pl: postára bemenni befizetni egy csekket egyedül/. Sokszor olyan dolgok miatt izgulok ami teljesen fölösleges?

Figyelt kérdés
A félévi vizsgán annyira izgultam hogy a tanár elött elsirtam magam (szerinte rástreszelek a dologra, szorongok)szerintetek mitöl lehet?hogyan lehet rajta segiteni??
2013. jan. 10. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj megnyugodni.
2013. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbélj meg szocializálódni... gondolom nem sok barétod van és nem sokszor vagy emberek között. Ez lehet a baj forrása. Ugyanez volt nálam is, de már túlléptem.
2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam a telefonálással. :D

Bőgni tudtam volna, ha telefonálnom kellett, és legalább 3 napot stresszeltem előtte, mire végül el mertem intézni a dolgot.

Aztán tavaly úgy alakult a nyomorult kis életem :d, hogy rákényszerültem, hogy csomó helyre hivatalos ügyben telefonáljak, egészen megszoktam a dolgot, nem mondom, hogy imádok telefonálni, de mostanában már csak 1-2 percet stresszelek előtte. :)


Szerintem csak félsz a váratlan/ismeretlen helyzetektől, egy idő után meg fogod szokni, gondolom nem 10 éve jársz a postára. Vagy igen?


A vizsgastressz meg szerintem egy teljesen más kategória.

Én a vizsgán nem szoktam bőgni, csak előtte meg utána. :DD

De szerintem ez valahol "természetes".

2013. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! tényleg nincs sok barátom..de jobb is igy..viszont a barátom szüleim azt mondják hogy tényleg lehet hogy orvoshoz kellen fordulnom a dolgokkal mert nem normális amit néha csinálok..gondolok itt a postára,boltra hogy egy szimpla boltba nem merek bemenni..mindenki azt mondja hogy szorongok..orvoshoz nem szeretnék menni,mert attól is fálek eztárt gondoltam hogy hátha lehetne valmai más ötle.valami enyhe recept náálküli nyugtatóra gondoltam ...???
2013. jan. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!